Zabiegi na rozstępy - skuteczne rozwiązanie

Zabiegi na rozstępy pozwalają sprawnie pozbyć się kłopotów z rozstępami. Niestety ten problem dotyka wiele kobiet, co może wiązać się z wieloma czynnikami. Poszukując wsparcia, warto postawić na nowoczesne rozwiązania. Co dają zabiegi tego typu? Dlaczego warto z nich skorzystać?

Zabiegi na rozstępy - ważne informacje

Zabiegi kosmetyczne na rozstępy pozwalają na nowo cieszyć się z gładkiej cery, wolnej od nieestetycznych zmian. To sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na takie propozycje. Zabiegi na rozstępy są poprzedzane darmową konsultacją. Kosmetolog w tej sytuacji omawia ewentualne przeciwwskazania. Wskazaniem w tym wypadku jest oczywiście występowanie rozstępów. A czy zabiegi na rozstępy mają przeciwwskazania? Laserowe metody nie mogą zostać przeprowadzone w razie cukrzycy, choroby nowotworowej, opryszczki, świeżej opalenizny i skłonności do blizn.

Niezawodne zabiegi na rozstępy

Jakie zabiegi na rozstępy są godne uwagi? Wybrać można:

  • Zabiegi laserowe na rozstępy - specjalny laser tworzy mikrowiązki, które wnikają w skórę. Następnie uszkadzają naskórek i skórę właściwą. W efekcie dochodzi do intensywnej regeneracji włókien skóry.
  • Zabiegi na rozstępy z użyciem mikronakłuć - w tym wypadku stosowane urządzenie przypomina długopis. Dokładne mikronakłucia dostarczają substancje odżywcze skórze.
  • Zabieg za pomocą cienkiej igły - w tym wypadku odpowiednio dobrane substancje odżywcze są podawane do głębszych warstw skóry.

Jaki zabieg na rozstępy wybrać? W każdym przypadku stosuje się rozwiązania dobrane indywidualnie do danej osoby. Faktem jest, że ogromnie pomocna jest rozmowa z kosmetologiem, który przedstawi możliwe rozwiązania. Nasza placówka oferuje pomoc specjalistów” - mówi Natalia Cholak, kosmetolog z Clinica Cosmetologica

Więcej o zabiegach na rozstępy znajdziesz na stronie https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/

Zabiegi na rozstępy - przygotowanie

Do zabiegu nie trzeba się szczególnie przygotowywać, zrezygnujmy jednak z opalania na kilka tygodni przed. Na szczęście zabiegi na rozstępy nie są bolesne.

Jak przebiega taki zabieg? Trwa do 60 minut i bazują na użyciu specjalnych urządzeń. Naszym zadaniem jest stawienie się w danym terminie w gabinecie. Specjalista dokładnie wyjaśni nam, jakie czynności są wykonywane. Po zabiegu należy stosować delikatne kosmetyki naturalne, które nie podrażnią cery. Jakie efekty dają zabiegi na rozstępy? Z pewnością oddziałują one na głębokie warstwy skóry, usuwając niedoskonałości. d tej pory cera jest gładka i zdrowa. Najczęściej trzeba wykonać serię zabiegów, co omawiamy na konsultacji.

Gdzie wykonać zabiegi na rozstępy?

Gdzie można wykonać zabiegi na rozstępy? Najciekawsze propozycje czekają na nas w Clinica Cosmetologica. Pracują tutaj doświadczeni kosmetolodzy, którzy działają z zaangażowaniem i pasją. Możemy liczyć na miłą atmosferę, bezpieczeństwo i pełen komfort.

Jak widać, zabiegi na rozstępy dają wiele możliwości. To szansa dla każdej osoby, która chce szybko pozbyć się rozstępów. Pamiętajmy o tym, że zabiegi na rozstępy wykonamy w profesjonalnej placówce Clinica Cosmetologica.

Zapraszamy do naszych gabinetów:

Clinica Cosmetologica Gdańsk
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Tel. 791 604 604

Oraz

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
Tel. 791 600 607