Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Stroje na Dzień Dziecka! Sprawdź ulubione przebrania dla dzieci w Ciechanowie!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeśli nie wiesz, czym zaskoczyć swoją pociechę tego dnia, to mamy dla Ciebie podpowiedź. Wśród małych mieszkańców Ciechanowa, coraz bardziej popularne stają się kostiumy i przebrania. Oto ranking tych strojów, które w ostatnim czasie wiodą prym i są wybierane najczęściej.

Miejsce piąte – Psi Patrol

Na 5 miejscu naszego rankingu znalazły się stroje bohaterów Psiego Patrolu. Przygody Marshalla i reszty psiej załogi, która stawia czoła niebezpieczeństwu i pomaga potrzebującym, dostarczają maluchom niemałej rozrywki. Nie dziwi nas zatem fakt, że te stroje dla chłopców i stroje dla dziewczynek są tak popularne. Kolorowe peleryny Psiego Patrolu idealnie nadają się dla całej paczki przyjaciół, planującej wspólną zabawę. Każdy z nich wciela się wtedy w się w rolę swojego ulubionego bohatera, a razem stworzą wspaniałą drużynę.

Miejsce czwarte – wojownicy Ninja

Miejsce 4 należy do wojowników Ninja! Największą popularnością cieszą się wojownicze żółwie, jednak świat LEGO Ninjago też ma wielu małych przedstawicieli. Tutaj największa radość zaczyna się całego spektrum zabawkowych broni, dzięki którym udawana walka przebiega w bezpieczny sposób. Stroje te również pozwalają na stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej drużyny żółwi, jak i oddziału wojowników LEGO Ninjago. Ślady jednej, jak i drugiej paczki daje się zauważyć w ciechanowskich przedszkolach.

Miejsce trzecie – księżniczki

Dziewczynki z Ciechanowa stawiają na księżniczki, dlatego ich suknie znalazły się na 3 miejscu. Piękne sukienki księżniczek zazwyczaj cieszą się ogromną popularnością – tak jest i tym razem. Każda dziewczynka chce przecież wyglądać wspaniale, więc nie dziwi nas wybór takiego stroju wśród małych dam z Ciechanowa. Bajkowe suknie takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek osiągają wysokie pozycje we wszystkich rankingach strojów dla dzieci, zwłaszcza w okresie karnawału i Dnia Dziecka. Kolorowe suknie z powodzeniem można założyć też podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek księżniczki, ale są po prostu śliczne.

Miejsce drugie - superbohaterowie

Mali mieszkańcy Ciechanowa bardzo chętnie wybierają przebrania superbohaterek i superbohaterów, które od lat wiodą prym, jeśli chodzi o stroje bajkowych postaci. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy uwielbiają przebierać się za komiksowych herosów i wyobrażać sobie, że mają ich wspaniałe super moce. Najpopularniejsze przebrania to zdecydowanie: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka i Ironman. Dziewczynkom najbardziej przypadają go gustu stroje Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie stroje dla dzieci to nie tylko gwarancja udanego Dnia Dziecka, ale również ogromna radość podczas codziennych zabaw.

Miejsce pierwsze – Elsa i Anna

Elsa i Anna – bohaterki bajki Kraina Lodu to prawdziwe królowe dziecięcej wyobraźni. Dziewczynki uwielbiają te postacie i marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Nie dziwi zatem fakt, dlaczego tak często można je spotkać w Ciechanowie. Kolorowe i pięknie wyglądające sukienki, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że każda mała fanka Krainy Lodu jest wniebowzięta i wygląda olśniewająco.

Jak widać TOP stroje dla dzieci odzwierciedlają upodobania maluchów w kwestii popularnych bajek. Wśród małych mieszkańców Bełchatowa mamy do czynienia z niezwykłą, bajkową mieszanką postaci z popularnych kreskówek i filmów. A Twoje dziecko, jaki kostium chciałoby dostać najbardziej? Czy był to któryś z tych najpopularniejszych?