Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Pary szykujące się na pierwszą randkę na swój sposób wyobrażają sobie jej przebieg. Myślą o dogodnym miejscu i liczą na miłą atmosferę. Zastanawiają się jak będą prezentować się ich partnerzy, i dokładają wszelkich starań, by jak najlepiej wypaść w oczach potencjalnych sympatii. Stres na pierwszej randce jest całkowicie naturalny. Skoro wszystkim zależy, żeby pierwsze spotkanie było udane, to co może pójść nie tak?

Okazuje się, że patentem na niefortunną randkę jest brak uwagi. Randkujące pary, mają jasno określone oczekiwania na temat tego, jak ma wyglądać ich pierwsze spotkanie. Okazuje się, że w randkowaniu chodzi nie tylko o obdarzenie drugiej osoby zainteresowaniem, ale także o zainteresowanie kogoś własną osobą i tym samym wywarciu na niej wrażenia.

Warunek udanej randki - uwaga

Podczas randki ewentualni partnerzy „skanują” siebie nawzajem. Sprawdzają, w jaki sposób druga strona odwzajemnia ich zainteresowanie i czy jest ona skłonna ich słuchać. Szukający szczęścia singiel pragnie uwagi: chce o czymś opowiedzieć, czymś się pochwalić. Dlatego w budowaniu przyszłej relacji niedopuszczalne jest by, wybrany partner do rozmowy nie odwzajemniał zaciekawienia drugiej strony. Niestety życie zna przypadki, kiedy spotykający się ze sobą ludzie są względem siebie totalnie „nieprzystosowani”. Zerkają oni w znudzeniu w ekran telefonu komórkowego bądź spoglądają w zniecierpliwieniu na zegarek lub - co gorsza - oglądają się za kimś innym. Niestety i takie sytuacje na randkach mają miejsce. Nic tak nie zabija początkującej relacji, jak obojętność i ignorancja. W relacji z partnerem liczy się przede wszystkim obustronny szacunek. Nikt nie chce być ignorowany, a każdy chciałby być zauważony i poczuć się pożądany chociaż przez kilka chwil.

Randka – czy to się może udać?

Rozmowa  - priorytet na pierwszej randce

Na co początkujący randkowicze zwracają uwagę na pierwszym spotkaniu? Ludzie w poszukiwaniu bliskości, pragną dzielić się z innymi właśnie sobą. O ile wykazują szczere zainteresowanie drugą stroną, chcą również wiedzieć, co ma do przekazania im partner. Potrzeba zrównoważonego, dojrzałego partnerstwa to kluczowy priorytet współczesnego pokolenia, które oprócz chęci spełnienia się w związku ma na względzie poczucie własnej wartości. Szukając miłości w współczesnym świecie dobrze jest to wziąć pod uwagę.

Obopólne porozumienie buduje się na gruncie rzeczowej i satysfakcjonującej komunikacji. Kobiety w tej sprawie zwracają szczególną uwagę na sposób formułowania myśli i treść rozmowy, natomiast panowie cenią sobie poczucie humoru, – w najlepszym tego słowa rozumieniu – swobodę bycia, luz oraz kulturę osobistą i dobre maniery. Więcej informacji o tym, jak rozmawiać możesz znaleźć na stronie https://www.uwodzenie.org/jak-zagadac-do-dziewczyny/ - porady, jak rozmawiać praktycznie w każdej sytuacji.

Randka, a już na pewno zakochiwanie się to złożony proces. Luźna, sympatyczna rozmowa na interesujący temat, pogoda ducha i dobry humor to świetne podłoże dla „kiełkującej relacji”.  W oczarowywaniu partnera znaczenie ma wygląd i uroda jednak w dużym stopniu konkurują one z inteligencją. Ideałem byłoby, gdyby szły ze sobą w parze. Przymioty te bądź ich brak decydują czy pierwsza randka przeistoczy się w coś więcej. Koniec końców od czegoś trzeba zacząć, a jak wiemy: „warto rozmawiać” – zwłaszcza na pierwszej randce.