Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Volvo nowe czy używane – co wybrać?

Volvo to samochody cieszące się dużym zainteresowaniem – są uznawane za bezpieczne, komfortowe, a także niezawodne. Gdy także myślisz o kupnie własnego Volvo, musisz na początku podjąć decyzję – czy wybrać model nowy, a może używany?

Szwedzka marka Volvo ma na swoim koncie pełną paletę pojazdów – to samochody kombi, SUV czy sedan, które zapewniają niezwykłe doznania podczas jazdy. Stosowane w nich rozwiązania techniczne powodują, że to prawdziwe auta klasy premium!

Osoby chcące kupić takie auta luksusowe, mogą zdecydować się zarówno na te prosto z fabryki lub na samochody Volvo używane. Jakie zalety niosą ze sobą Volvo nowe, na przykład oferowane przez salon samochodów luksusowych? Czy może lepiej wybrać auta premium od tego producenta z drugiej ręki?

Volvo nowe – dopasowane do Ciebie

Oprócz samego faktu, że wybierają samochody premium nowe, możemy stać się pierwszymi właścicielami takiego pojazdu, pojawia się także szereg innych zalet jego zakupu.

Przede wszystkim klasa premium to szeroka gama wariantów do wyboru, dlatego też wybierając auta kombi czy SUV kierowca może samodzielnie dopasować je do swoich potrzeb. Kombi samochód czy też auta innych typów można wówczas dostosować pod względem:

  • wersji silnika

  • rodzaju paliwa

  • wersji skrzyni biegów

  • koloru karoserii

  • wersji wyposażenia

  • rodzaju tapicerki

Wtedy samochody klasy premium mogą całkowicie odpowiadać użytkownikowi, dlatego nie musi on iść na kompromisy, decydując się na pojazd dla siebie.

Oczywiście, nowe samochody Volvo to także nowe części samochodowe Volvo, dlatego też nie jest konieczna szybka naprawa Volvo. Wszystkie części Volvo są oryginalne i mogą posłużyć na długi czas.

Dodatkowo, gdy chodzi o Volvo samochody nowe objęte są wieloletnią gwarancją, dlatego wtedy, gdy samochody luksusowe tego producenta ulegną uszkodzeniu, kierowca może liczyć na bezpłatną pomoc.

Nowe Volvo kombi, SUV czy sedan możemy kupić także w przystępnych cenach – najlepsza będzie wyprzedaż rocznika, czyli specjalna wyprzedaż samochodów, która odbywa się na przełomie nowego roku.

To szansa, aby klasa premium kosztowała nas mniej nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Głównym minusem jest fakt, że nie dopasujemy wtedy Volvo części do swoich potrzeb – na sprzedaż w wyprzedaży rocznika wystawione są auta już gotowe do odbioru.

Volvo nowe – czy warto kupować auto z drugiej ręki?

Głównym plusem, jaki mają używane samochody marki premium, jest ich przystępna cena. Wówczas zapłacimy za nie o wiele mniej niż za nowe Volvo, dlatego to najlepsza szansa dla osób, które pragną kupić marki premium samochody są wówczas nawet kilkukrotnie tańsze niż te prosto z salonu.

Jeśli interesują nas luksusowe samochody używane, w takim przypadku powinniśmy wybrać dobrego sprzedającego. Najlepsze miejsce, aby zakupić Volvo nowy samochód lub samochód używany, będzie salon dealerski marki.

Dzisiaj bez problemu znajdziemy używane auta w salonach dealerskich – sprzedaż tego rodzaju prowadzą niemalże wszystkie salony samochodowe Łódź to tylko jedno z wielu miast, gdzie są one dostępne.

Używane Volvo z salonu to przede wszystkim bezpieczeństwo zakupu – pojazd jest dokładnie sprawdzony, posiada gwarancję, a także możemy kupić go z dodatkowymi bonusami, na przykład ze zniżkami czy gratisami. W salonie możemy także skorzystać z finansowania (kredyt, leasing), a także wkupić ubezpieczenie.

Oferty na używane auta w salonach dealerów dostępne są on-line.