Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Łazienka powinna być pomieszczeniem jednocześnie funkcjonalnym, a przy tym estetycznym. Aby rzeczywiście taka była, warto wcześniej zlecić przygotowanie jej projektu. Czy jednak zawsze trzeba za niego zapłacić?

Zlecenie projektowania wnętrza łazienki związane jest z wieloma zaletami. Projekt łazienki to przede wszystkim pewność, że przestrzeń ta będzie odpowiednio zaaranżowana, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta, a także będzie w pełni wykorzystywała potencjał wnętrza.

Aktualnie projektowanie łazienek to bardzo popularna usługa, która świadczona jest przez wiele firm. Najczęściej projekty łazienek kojarzymy ze sporymi kosztami, ale warto wskazać, że istnieją także sposoby na to, aby otrzymać projekt łazienki za darmo. Jak to możliwe?

Na to pytanie pomaga nam odpowiedzieć salon łazienek Dekorus działający w Warszawie, który także świadczy usługi projektowe. Jego przykładowy projekt łazienki on-line.

Projekt łazienki za darmo – gdzie możemy go dostać?

Jeśli chcemy zlecić projekt łazienki cena usługi tego rodzaju wynika przede wszystkim z metrażu wnętrza, ale również z naszych indywidualnych życzeń. Ceny za projekty łazienkowe najczęściej rozpoczynają się od około 200-300 złotych, ale mogą kosztować więcej.

Gdy chcemy posiadać projekt łazienki, ale też jednocześnie nie chcemy za niego płacić, w takim przypadku możemy otrzymać go za darmo, ale po spełnieniu określonych warunków.

Aby otrzymać projekty łazienki bez żadnych dodatkowych kosztów, powinniśmy przede wszystkim skorzystać z jednej z dwóch ofert:

  • zakupienie materiałów do łazienki w salonie łazienek oferującym usługi projektowe

  • skorzystanie z usługi „pod klucz” oferowanej przy wykończeniu wnętrz domów i mieszkań

Najczęściej klienci decydują się na pierwsze z zaprezentowanych rozwiązań, czyli kupują materiały w konkretnym salonie oferującym łazienki projekty przygotowywane są wówczas na podstawie wybranych przez klienta produktów.

Druga propozycja dotyczy klientów kupujących nowe nieruchomości i mogących skorzystać z usługi wykończenia wnętrza „pod klucz”.

Zatem w obu tych przypadkach koszty zaprojektowania wnętrza mogą być zerowe – nie musimy ponosić wtedy żadnych wydatków związanych z otrzymaniem projektu łazienki zgodnie z naszymi indywidualnymi życzeniami. To doskonała propozycja dla wszystkich oszczędnych!

Czy można otrzymać projekt łazienki za darmo?

Projekt łazienki – także z wizualizacją!

Projektant może przygotować wtedy projekt niemalże każdego wnętrza, w tym między innymi małych łazienek – projekty łazienki 4m2, a także łazienek nieustawnych, na przykład projekty łazienek na poddaszu. Możemy zatem skorzystać z usługi projektowej niezależnie od tego, z jakiego rodzaju wnętrzem mamy do czynienia.

Stosowany na projekt łazienki program może przyszykować także wizualizację. Szykowane wówczas projekty łazienek 3D pozwalają klientowi na sprawdzenie, jak łazienka będzie prezentować się po jej wykończeniu z wykorzystaniem określonych materiałów.

Podsumowując, projekt łazienki to doskonały wybór – na jego podstawie będziemy mogli o wiele łatwiej podjąć decyzję dotyczącą wykończenia wnętrza konkretnymi materiałami. Co więcej, za projekt wnętrza nie musimy ponosić wtedy żadnych dodatkowych kosztów, gdy skorzystamy z usług darmowego projektowania łazienek!