Procesja w centrum Ciechanowa zablokuje ulice na ponad dwie godziny

FOT. KPP w Ciechanowie
Procesja Drogi Krzyżowej wystartuje o godz. 19:00 przed kościołem św. Józefa przy ul. Ściegiennego - Policja zapowiada chwilowe utrudnienia w ruchu w godzinach 19.00-21.30. Kierowcy muszą liczyć się z ograniczeniami na trasie przejścia wiernych.
Procesja przejdzie ulicami Ściegiennego, Placem Kościuszki, 11 Listopada, 11 Pułku Ułanów Legionowych i Orylską - to trasa przez ścisłe centrum miasta. W efekcie na tych odcinkach mogą występować przestoje i zwężenia jezdni.
Sytuacja zapowiada się na test cierpliwości kierowców - centrum Ciechanowa może stać się bardziej zatłoczone niż zwykle, z utrudnieniami dla ruchu lokalnego i osób wracających z pracy.
Policja apeluje do uczestników ruchu o ostrożność i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem. W oficjalnym komunikacie czytamy:
“Policjanci informują, że w związku z procesją Drogi Krzyżowej jutro (20.03) w godz. 19.00-21.30 w Ciechanowie mogą występować chwilowe utrudnienia w ruchu drogowym. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.”
asp. Magda Sakowska/ KPP w Ciechanowie
Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie prosi, by w miarę możliwości omijać wskazany obszar i wykazać wzajemną uprzejmość wobec uczestników procesji oraz służb kierujących ruchem.
na podstawie: KPP w Ciechanowie.
Autor: krystian
Przydatne dane teleadresowe
- Zarząd Zlewni w Ciechanowie - kontakt, godziny, informacje
- Delegatura Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie w Ciechanowie - kontakt, godziny, informacje
- Placówka Opiekuńczo‑Wychowawcza Socjalizacyjna w Ciechanowie - kontakt, godziny, informacje
- Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie - kontakt, godziny, informacje
- Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechanowie - kontakt, godziny, informacje
- Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Ciechanowie - kontakt, godziny, informacje
