Zwiedzanie Teneryfy z lotu ptaka

Wybieracie się na wakacje w Europie, ale marzą wam się krajobrazy jak na Bali czy Hawajach! Istnieje takie miejsce o wiele bliżej naszego kontynentu. Turkusowy ocean, palmy, wąwozy, klify i mierzący 3718 m n.p.m wulkan El Teide. Mowa o kanaryjskiej wyspie Teneryfie. Znaczne zróżnicowane krajobrazowo tereny, a więc dla każdego znajdzie się coś ciekawego! Kiedy już uda Wam się zwiedzić wyspę z poziomu oceanu, mamy dla Was nie oczywistą propozycję, a mianowicie zobaczenie wyspy z lotu ptaka! Kto nie chciałby poczuć, że lata? …a co więcej nad egzotykami? Czy to brzmi jak marzenie? Tak, jednak jest ono do zrealizowania.

Najchętniej wybieranym dodatkiem do wakacji, spełnionym marzeniem bądź pomysłem na prezent jest lot paralotnią z wysokości 800 m n.p.m.

Skacząc z góry na paralotni pod opieką naszego polskiego instruktora, ku Twoim oczom ukażą się niesamowite widoki gór pokrytych roślinnością, jaskini, wąwozów, wybrzeże z błękitną linią oceanu, a także multum białych hoteli wyglądających z tej wysokości niczym makieta! Widok, który ukazuje nam się w snach, staje się rzeczywistością. Lot wbrew pozorom nie jest szybki, a raczej powolny relaksujący i bezpieczny, jednak zalecamy lęk wysokości zostawić na dole.

Innym sposobem na zobaczenie Teneryfy z lotu ptaka jest lot helikopterem, który również znajdziesz w serwisie AtrakcyjnaTeneryfa.pl. Proponowanych jest kilka tras, nad wybrzeżem, plażami i wąwozami, klifami Los Gigantes czy przy wulkanie El Teide. Jest to luksusowa wycieczka, jednak zapadająca w pamięć do końca życia!