Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

6 maja 2021r. – Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – dbamy o bezpieczeństwo na drogach i dążymy do ograniczenia liczby ofiar wypadków poprzez edukację i profilaktykę.

Powiatowe drogowskazy.png

POWIATOWE DROGOWSKAZY 2021 – Festiwal Filmów Profilaktyczno-Edukacyjnych o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Ciechanowskiego

Starosta Ciechanowski w ramach działań Powiatowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Ciechanowie organizuje Festiwal filmów profilaktyczno-edukacyjnych o tematyce związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym pod nazwą „Powiatowe Drogowskazy 2021”.
Do udziału w Festiwalu zapraszamy dzieci i młodzież ( w zespołach do 10 osób) ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z Powiatu Ciechanowskiego. Warunkiem uczestnictwa w festiwalu jest przygotowanie filmu lub spotu profilaktyczno-edukacyjnego opracowanego w formie multimedialnej, który zachęca uczestników ruchu drogowego do przestrzegania wybranych przepisów kodeksu drogowego lub ostrzega i obrazuje negatywne skutki nieprzestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na prace czekamy do 15 czerwca 2021 roku.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

 

Regulamin Festiwalu

Formularz zgłoszenia zespołu

Formularz zgłoszenia uczestnika dla osoby niepełnoletniej

Formularz zgłoszenia uczestnika dla osoby pełnoletniej

Zezwolenie na nieodpłatną publikację wizerunku