Zamiatarki cieszą się coraz większą popularnością wśród przedsiębiorców różnego typu. Wynika to bezpośrednio z faktu, że umożliwiają one czyszczenie dużych powierzchni w bardzo szybkim tempie, a efekty wykonanych za ich pośrednictwem prac utrzymują się znacznie dłużej niż te, które są konsekwencją tradycyjnej pracy. Wszelkiego typu obiekty komercyjne oraz przedsiębiorstwa przemysłowe to miejsca o dużej liczbie metrów kwadratowych, gdzie porządek jest jedną z najbardziej kluczowych kwestii. Nie chodzi jedynie o konieczność zachowania walorów estetycznych, ale również o zagadnienie związane z bezpieczeństwem i higieną wykonywanej pracy. Zamiatarki przemysłowe i szorowarki automatyczne to maszyny, których konstrukcja umożliwia zamiatanie oraz zbieranie zanieczyszczeń w bardzo szybkim tempie.

Zamiatarki marki Hako: najpopularniejsze modele

Zamiatarki pochodzące z oferty niemieckiego producenta Hako cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Są one doceniane przez fakt, że w zdecydowany sposób ułatwiają one utrzymanie porządku w obiektach charakteryzujących się dużą powierzchnią. Zamiatarki ręczne i zamiatarki spalinowe największe zainteresowanie wzbudzają wśród właścicieli obiektów takich jak:

 • centra handlowe;
 • super- i hipermarkety;
 • lotniska i dworce pociągowe/autobusowe;
 • hale magazynowe;
 • zakłady produkcyjne;
 • placówki szkolno-wychowawcze;
 • szpitale;
 • biurowce.

Oczywiście lista podobnych puntów może zostać uzupełniona o kolejne miejsca, które charakteryzują się tym, że są po prostu duże. Warto wiedzieć, że produkty takie jak zamiatarka występują w różnych wariantach. Różnią się one budową oraz funkcjami, w jakie zostały wyposażone, wielkością oraz wydajnością sprzątania. Na uwagę zasługują m.in. następujące urządzenia:

 • Sweepmaster M600, czyli niewielka zamiatarka ręczna o wydajności czyszczenia nieprzekraczającej 2 300 metrów kwadratowych na godzinę. To odpowiednia propozycja do miejsc o małym i średnim metrażu;
 • zamiatarki Sweepmaster B500 mogące wysprzątać w ciągu godziny nawet 2 400 m2. Na uwagę w ich przypadku zasługuje solidnie wykonana konstrukcja oraz obecność dużego pojemnika na śmieci;
 • zamiatarka spalinowa Sweepmaster 650, czyli urządzenie przeznaczone do sprzątania nieco większych powierzchni. Jego wydajność wynosi do 3 525 metrów kwadratowych na godzinę, a dobrze zaprojektowana konstrukcja pozwala na dotarcie do nawet bardzo trudno dostępnych zakamarków.
 • zamiatarki spalinowe Sweepmaster 800, czyli najbardziej zaawansowane maszyny czyszczące z tej serii. Ich wydajność czyszczenia osiąga nawet do 4 350 m2/h. Obecna w nich innowacyjna technologia zapewnia wysoki komfort pracy dla operatora.

Jak wynika z wyżej przedstawionych informacji, jest wiele opcji. Dzięki temu każdy konsument jest w stanie odleźć takie rozwiązanie, które będzie stanowiło najlepsze odzwierciedlenie indywidualnych potrzeb.

Dlaczego zamiatarka Hako to dobry wybór?

Firma Hako funkcjonuje od dwudziestu lat. Produkty pochodzące z ich oferty są wykorzystywane w ponad sześćdziesięciu państwach na terenie wszystkich kontynentów. Renoma przedsiębiorstwa wynika między innymi z faktu, że zapewniają oni swoim klientom dostęp do urządzeń o wysokiej jakości i niezawodnej konstrukcji.

Warto pamiętać, że wątpliwości związane z podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej są zupełnie normalne. W chwili, gdy się pojawiają, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z porady specjalisty. Takie osoby można spotkać np. w Biurze Obsługi Klienta niemieckiego producenta.

Zamiatarki Hako: na czym polega fenomen urządzeń sprzątających?