Zajęcia w ciechanowskiej sali edukacyjnej „Ognik”

ognik18 stycznia 2019 r. ciechanowską salkę edukacyjną “Ognik” odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Ciechanowie.

Wypadek dwóch samochodów ciężarowych w m. Władysławowo

317 stycznia 2019 r. o godzinie 23:19 do Stanowiska Kierowania PSP w Ciechanowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w m. Władysławowo gm. Opinogóra Górna.

Zebranie sprawozdawcze w OSP Szulmierz

1547722905107W dniu 12.01.2019 r. p.o. Zastępcy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie – st. kpt Radosław Osiecki uczestniczył w zebraniu sprawozdawczym za rok 2018 w jednostce OSP Szulmierz gm. Regimin.

 • Podsumowanie działań "SMOG"

  W środę ( 16.01.) ciechanowscy policjanci uczestniczyli w krajowych działaniach pk: SMOG, gdzie po raz kolejny prowadzili kontrole emisji spalin pojazdów. Zatrzymano 4 dowody rejestracyjne.

 • Złe warunki atomsferyczne, uważajmy na drogach!

  Zima to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci APELUJĄ o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.

 • Konkurs na najciekawszą inicjatywę profilaktyczno-edukacyjną dotyczącą bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zagospodarowania czasu wolnego organizowaną podczas ferii zimowych 2019 na terenie woj. mazowieckiego

  Do 28 stycznia 2019 roku można zgłaszać inicjatywy, które będą realizowane z dziećmi podczas ferii. Ferie na Mazowszu rozpoczynają się od 28 stycznia do 10 lutego 2019 roku. Nie wszyscy uczniowie szkół podstawowych i 3 klas gimnazjalnych spędzą je w sposób zorganizowany. Brak opieki osób dorosłych sprzyja podejmowaniu zachowań stanowiących bezpośrednie zagrożenie dla życia lub zdrowia, np. korzystanie z lodowisk na zamarzniętych zbiornikach wodnych.

 • Fałszywy wnuczek nadal atakuje

  Wczoraj ciechanowscy policjanci odnotowali kilka prób wyłudzenia pieniędzy. Nie bądźmy obojętni i cały czas ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny, policjantów czy pracowników rożnych organizacji. W zgłoszonych przypadkach dzwoniła osoba podająca się za „członka rodziny”, który uczestniczył w wypadku drogowym.

 • Spotkanie z Wójtem Gminy Gołymin – Ośrodek

  spotkanie16 stycznia 2019 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Ciechanowie odbyło się spotkanie z Wójtem Gminy Gołymin – Ośrodek – p. Adamem Budkiem.

 • Ilustracja do artykułu Starostwo_strona.jpg

  Zarząd Powiatu Ciechanowskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych powiatu ciechanowskiego w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2019

 • Ilustracja do artykułu Starostwo_strona.jpg

  Zarząd Powiatu Ciechanowskiego ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komisji Konkursowej powołanej do przeprowadzenia otwartego konkursu ofert

 • Ilustracja do artykułu star_wars.jpg

  W okresie ferii zimowych od 28.01 do 10.02.2019r. Starostwo Powiatowe wraz z Powiatową Biblioteką Publiczną i Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki przygotowało dla wszystkich fanów kultowej kinowej produkcji i nie tylko, spotkania warsztatowe „Star Wars”.

 • Ilustracja do artykułu foto_pckisz_strona.jpg

  Powiatowe Centrum Kultury i Sztuki im. Marii Konopnickiej w Ciechanowie zaprasza do skorzystania z przygotowanej oferty kulturalnej w styczniu br.

 • Ilustracja do artykułu DSC06724_2.jpg

  Uroczyste złożenie kwiatów odbyło w się przy Ratuszu i na ul. Śląskiej pod tablicami upamiętniającymi Polaków zamordowanych przez Niemców w nocy z 16/17 stycznia 1945 roku

 • Samochód ciężarowy w rowie w m. Śródborze.

  214 stycznia 2019 r. o godz. 16:50 do Stanowiska Kierowania PSP w Ciechanowie wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu ciężarowego SCANIA w m. Śródborze gm. Glinojeck.

  Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 w Ciechanowie

  IMG 579015 stycznia 2019 r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie mł. bryg. Andrzej Król i asp. Damian Kołpaczyński w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo przez cały rok szkolny” przeprowadzili prelekcję dot. bezpieczeństwa uczniów.

 • Ilustracja do artykułu gala_2019_1.jpg

  W sobotę, 12 stycznia 2019 r. odbył się XXIX Koncert Noworoczny GALA 2019. Oficjalnie GALĘ otworzyła jako patron Starosta Powiatu Ciechanowskiego - Joanna Potocka-Rak.