Kolizja w Opinogórze Górnej

60801515 873770849642040 7068724928865894400 n23 maja 2019 r. o godz. 13:13 do SK KP PSP w Ciechanowie wpłynęła informacja o kolizji w m. Opinogóra Górna.

 • Ilustracja do artykułu DSC_1155.JPG

  W środę, 22.05.2019 po raz jedenasty odbył się organizowany cyklicznie przez Powiatową Bibliotekę Publiczną im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie Powiatowy Konkurs Recytatorski, przebiegający tym razem pod hasłem : „Spotkali się Pod Pikadorem”

 • Ilustracja do artykułu 61230047_885509321789670_7303614697419309056_n.jpg

  Pod takim hasłem Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie przy wsparciu finansowym Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej, zorganizowało piknik integracyjny dla osób niepełnosprawnych z Powiatu Ciechanowskiego. Była wspólna zabawa z Zespołem Piękni i Młodzi, po prostu bez barier …

 • Ilustracja do artykułu indeks.jpeg

  W dniach 28-30 maja 2019 r na terenie kraju odbędą się ćwiczenia pk. RENEGADE/SAREX-19 organizowane przez Siły Zbrojne RP

 • Ciechanów laureatem rankingu oraz zdobywcą nagrody liderskiej"> <a href=Ciechanów laureatem rankingu oraz zdobywcą nagro" />
 • Strażacy z wizytą u przedszkolaków

  60696668 827885957579691 2252127601294311424 n23 maja 2019 r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej PSP w Ciechanowie odwiedzili dwa ciechanowskie przedszkola: Miejskie Przedszkole nr 3 przy ul. Sienkiewicza 26a i Przedszkole Miejskie Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pluszowego Misia przy ul. Wyrzykowskiego 9.

 • Ciechanów „Gminą na 5!”"> <a href=Ciechanów „Gminą na 5!”" />
 • Volvo to jedna z marek, która projektuje i buduje swoje samochody z myślą o ich niezawodności. Jednak nawet one są narażone na różne usterki i uszkodzenia. Gdy pojawiają się problemy, warto pomyśleć o udaniu się do ASO marki!

  Gdy do wyszukiwarki internetowej wprowadzimy słowa takie jak „naprawa Volvo Warszawa”, natychmiast możemy zobaczyć, że mamy przed sobą wiele różnych miejsc. Gdzie warto się udać?

  Wielu kierowców Volvo zastanawia się nad tym, gdzie serwisować swoje samochody. Aktualnie wybór dotyczy przede wszystkim ASO, na przykład do serwisu Euroservice Volvo oraz warsztatów bez autoryzacji.

  Zatem, gdzie wykonać serwis Volvo bez ryzyka? Jeśli liczy się najwyższa jakość obsługi, warto udać się do ASO – autoryzowanej stacji obsługi marki. Jakie są najważniejsze zalety korzystania z jej oferty?

  Naprawa Volvo Warszawa – szeroka wiedza i doświadczenie ASO

  Gdy chcemy, aby naprawa Volvo przebiegła prawidłowo, warto zdecydować się właśnie na ASO.

  Autoryzowane stacje obsługi marek są skoncentrowane na obsłudze konkretnych pojazdów – w związku z tym ich mechanicy mogą poradzić sobie z każdym problemem, także z takimi wymagającymi usługami jak naprawa automatycznych skrzyń biegów Volvo Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie można skorzystać z takiej oferty.

  ASO to nie tylko przeszkoleni pracownicy, ale również zaawansowane wyposażenie – dzięki temu prace będą wykonane dokładnie, szybko i skutecznie!

  Naprawa Volvo Warszawa – oryginalne części zamienne

  Autoryzowany warsztat Volvo to także oryginalne części zamienne oraz akcesoria – kierowca może mieć wówczas pewność, że jego pojazd jest dokładnie taki, jak chciał tego producent.

  Stosowanie oryginalnych części zamiennych przez ASO Volvo to także większy komfort oraz bezpieczeństwo jazdy – to najlepszy wybór dla wymagających kierowców!

  Naprawa Volvo Warszawa – naprawa z gwarancją

  Każda autoryzowana stacja obsługi daje swoim klientom gwarancję na wykonane naprawy.

  Wobec tego w sytuacji, gdy naprawiana część albo układ ulegnie ponownemu uszkodzeniu, możemy liczyć na wykonanie poprawek bez dodatkowych kosztów.

  Naprawa Volvo Warszawa – auto zawsze aktualne

  Gdy chcemy serwisować samochód w ASO, jego mechanicy będą mogli również wykonać konieczne aktualizacje oprogramowania. Gdy oddajemy do serwisu swój Volvo naprawa odbędzie się także z aktualizacją.

  Aktualizacja oprogramowania wpływa komfort jazdy, na bezpieczeństwo, poprawia osiągi, a także daje oszczędności na eksploatacji pojazdu. Warto mieć aktualne oprogramowanie swojego samochodu!

  Naprawa Volvo Warszawa – zysk przy sprzedaży

  Nie można zapominać także o tym, że serwisowanie pojazdu w ASO to również dodatkowa ochrona jego wartości przy sprzedaży. Dotyczy to zarówno pomniejszych usterek, jak również większych problemów, w tym takich jak naprawy blacharskie Volvo Warszawa oraz w innych miejscowościach.

  Wszystkie naprawy są również odpowiednio dokumentowane w książkach przeglądów, a także informacje o nich wprowadzane są do systemu marki. Dzięki temu przy sprzedaży pojazdu możemy łatwo udowodnić jego stan techniczny – wtedy szybciej znajdziemy zainteresowanego kupnem klienta!

  Naprawa Volvo Warszawa – dodatkowe korzyści

  Na koniec warto także wspomnieć o tym, że jeśli chodzi o naprawy Volvo Warszawa oraz w innych miastach, kierowcy, którzy je wybierają, mogą liczyć na dodatkowe korzyści.

  Profesjonalna naprawa samochodów Volvo Warszawa i w innych miastach, w których znajdują się ASO marki to również większy komfort – możliwość otrzymania auta zastępczego, usługi serwisu typu door-to-door, serwis ekspresowy. Przy wykonaniu usług na miejscu kierowca może także spędzić miło czas w poczekalni, gdzie napije się kawy.

  Naprawa Volvo Warszawa – dlaczego warto wybrać ASO Volvo?

  Eliminacje strefowe XX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym

  20190521 15554721 maja 2019 r. w Płońsku odbyły się eliminacje strefowe XX Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Sporcie Pożarniczym.

 • Ilustracja do artykułu IMG_1477.JPG

  Wkrótce, przy udziale środków z budżetu województwa mazowieckiego, zostanie wybudowanych lub zmodernizowanych blisko 26,3 km dróg dojazdowych do gruntów rolnych w powiatach: ciechanowskim, mławskim, płońskim, pułtuskim i żuromińskim. Za blisko 4,7 mln zł samorządy zrealizują 37 inwestycji drogowych

 • Działania prędkość

  W czwartek w powiecie ciechanowskim od wczesnych godzin rannych policjanci z drogówki będą brali udział w działaniach pn. "Kaskadowy Pomiar Prędkości". Oprócz pomiarów prędkości szczególną uwagę zwrócą również na zapięcie pasów bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów oraz przewożenie dzieci.

 • Pijany kierowca ciężarówki zatrzymany. Pomogli inni kierowcy

  Wczoraj w Watkowie na DK60 dwóch kierowców udaremniło dalszą jazdę pijanemu kierowcy ciężarowego mana z naczepą. Badanie wykazało, że miał on blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

 • Ilustracja do artykułu 20190520_131337.jpg

  W dniu wczorajszym, tj. 20 maja 2019 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ciechanowie odbyło się spotkanie z delegacją z Niemiec z Alexander-von-Humboldt-Schule Europa Schule Viernheim.