• Ilustracja do artykułu 6.jpg

  Uczniowie szkoły z Meudon - Lycée des Métiers Les Côtes de Villebon wraz z opiekunami z wizytą w Zespole Szkół Nr 2 w Ciechanowie

 • Ciechanów pozwał Skarb Państwa chcąc odzyskać ponad 6 mln zł"> <a href=Ciechanów pozwał Skarb Państwa chcąc odzyskać" />
 • Zatrzymani w związku z przestępczością narkotykową

  W ostatnich dniach ciechanowscy policjanci zatrzymali dwie osoby z narkotykami. 24-latek i 25-latek już usłyszeli zarzuty. Za przestępstwo posiadania środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 • Pierwszy dzień wiosny z ciechanowską policją

  Uczniowie z gminy Sońsk pod okiem policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i dzielnicowego rywalizowali w eliminacjach gminnych do Powiatowego Turnieju BRD. W klasie mundurowej natomiast zainaugurowaliśmy akcję „Patrz i Słuchaj” „SmartStop”.

 • 14 kierowców straciło prawa jazdy

  Nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych na prostych odcinkach drogi. W 2018 roku na polskich drogach zginęły 2 862 osoby. Tymczasem ciechanowscy policjanci w ostatnim tygodniu zatrzymali 14 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym.

 • Ilustracja do artykułu IMG_0326.JPG

  Zdolna i utalentowana młodzież zaprezentowała swoje umiejętności podczas II Powiatowego Konkursu Piosenki Legionowej i Patriotycznej "Ku Niepodległej"

 • "Patrz i słuchaj"

  „PATRZ I SŁUCHAJ!” – to akcja informacyjno-edukacyjna skierowana głównie do pieszych, jako niechronionych uczestników ruchu drogowego. Planowany termin realizacji działań profilaktycznych w ramach akcji przewidziany jest do końca września 2019 roku.

 • Ilustracja do artykułu turniej_pozarniczy-1.jpg

  49 uczniów z gmin powiatu ciechanowskiego wzięło udział w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

 • Ilustracja do artykułu Starostwo_strona.jpg

  Rozstrzygnięto konkurs ofert na realizację zadań publicznych powiatu ciechanowskiego

 • „Kręci mnie bezpieczeństwo” – Nie dla wypalania traw!

  Krci mnie bezpieczestwoOkres wiosenny sprzyja robieniu porządków wokół posesji i wypalaniu pozostałości roślinnych na łąkach co wpływa negatywnie na środowisko. Ogień, który płonie na łąkach i nieużytkach  nie tylko zabija wszystko co spotka na swojej drodze, ale też łatwo może się wymknąć spod kontroli i spowodować wiele nieprzewidzianych szkód. Wypalanie traw zabija ludzi, zwierzęta i środowisko.

 • Ilustracja do artykułu DSC06877.JPG

  W powiecie ciechanowskim trwa kwalifikacja wojskowa. Ma ona na celu ustalenie aktualnej zdolności do służby wojskowej.

 • Ilustracja do artykułu plakat_sadzenie_lasu.jpg

  Starosta Ciechanowski serdecznie zaprasza osoby niepełnosprawne z przyjaciółmi do akcji sadzenia Lasu Dobrej Woli

 • Trwa 12. edycja konkursu „Policjant, który mi pomógł”!

  Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji 12. edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 • Nowe oszustwo internetowe, uważajcie na wiadomości rozsyłane poprzez komuniaktory

  Nowe oszustwo internetowe, uważajcie na wiadomości, w których znajomy, znajoma, ktoś bliski prosi Cię o zrobienie szybkiego przelewu. W ubiegłym tygodniu dwóch znajomych ciechanowianki straciło kilka tysięcy złotych.

 • Pracowity weekend ciechanowskich strażaków.

  DSCN1376

  W miniony weekend (15-17.03.2019 r.) ciechanowska straż pożarna interweniowała aż 15 razy. Najwięcej zdarzeń (sześć), związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru miało miejsce w sobotę wieczorem oraz w nocy z soboty na niedzielę.