„Nasza Niepodległa” – uroczysta akademia w Komendzie Powiatowej PSP w Ciechanowie

IMG 806415 listopada 2019 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Ciechanowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

 • Nietrzeźwy bez uprawnień spowodował kolizję

  Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 39-latek, który kierując bez uprawnień osobowym audi spowodował kolizję. Mężczyzna uderzył w słup energetyczny na ul, Augustiańskiej w Ciechanowie. Teraz odpowie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości a co grozi do 2 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo zostanie ukarany za spowodowanie kolizji drogowej oraz prowadzenie pojazdu bez uprawnień.

 • Uwaga oszuści!

  Na terenie sąsiednich powiatów w ubiegłym tygodniu doszło do kilku oszustw . Przestępcy działający metodą "na wnuczka” czy „na policjanta" wciąż próbują oszukać, głównie starsze osoby. Chcą wyłudzić pieniądze, które często stanowią wszystkie oszczędności seniorów. Przestrzegamy mieszkańców powiatu ciechanowskiego przed oszustami.

 • Ćwiczenia na terenie zakładu produkcyjnego „WIPASZ”

  WhatsApp Image 2019 11 14 at 09.58.0713 listopada 2019 r. Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego„Ciechanów 6” uczestniczyła w ćwiczeniach organizowanych przez KP PSP Mława na terenie zakładu produkcyjnego firmy „Wipasz”.

  Pożar w m. Gąsocin

  WhatsApp Image 2019 11 14 at 08.28.04 1

  13 listopada o godz. 13:24 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Ciechanowie wpłynęła informacja o pożarze w m. Gąsocin.

 • Święto Służby Cywilnej

  W dniu 13 listopada 2019 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyło się Święto Służby Cywilnej, podczas którego zostały wręczone nagrody i wyróżnienia pracownikom Komendy. W tym wyjątkowym dniu Komendant Powiatowy Policji insp. Grzegorz Grabowski podziękował pracownikom Policji za profesjonalizm w działaniu na rzecz Policji.

 • Dwie osoby ranne w wypadku drogowym na krajowej 60

  Na drodze krajowej nr 60 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Opel Astra z pojazdem marki Scania, w wyniku którego dwie osoby zostały ranne.

 • Zdarzenie drogowe w m. Wróblewo

  poprawione 13 listopada o godz. 11.30 do Stanowiska Kierowania  KP PSP w Ciechanowie wpłynęła informacja o wypadku drogowym w m. Wróblewo – droga krajowa nr 60.

 • Budynki użyteczności publicznej z panelami fotow
 • Bilans "Listopadowego weekendu"- 2019

  Policyjne działania „Listopadowy weekend”-2019 trwały cztery dni, zakończyły się w poniedziałek późnym wieczorem. W tym czasie doszło do 2 wypadków drogowych, w których ranne zostały dwie osoby oraz do 7 niegroźnych kolizji. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców jak również kierującą, która przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 50km/h w obszarze zabudowanym.

 • Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego – ogólnopolskie działania Policji

  14 listopada 2019 roku w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mimo iż nadrzędnym celem działań jest troska o bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów, policjanci będą zwracać uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 • Podsumowanie weekendu w dniach od 8 do 10 listopada 2019 r.

  poprawione 1W ostatni weekend ciechanowska straż pożarna interweniowała pięć razy. Poniżej przedstawiamy wybrane zdarzenia.

 • Uporządkowano teren za Rossmannem
 • Wykonawca modernizacji ul. Leśnej wybrany
 • Kolejny wypadek drogowy z udziałem osoby pieszej

  Ciechanowska policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranna została 58-letnia mieszkanka Ciechanowa. Do zdarzenia doszło 11 listopada około godz. 16:30 na przejściu dla pieszych na ul. 17 Stycznia w Ciechanowie. Przypominamy, ze każdy uczestnik ruchu drogowego jest zobligowany do przestrzegania przepisów ruchu drogowego, ale również powinien kierować się zdrowym rozsądkiem.

 • Uroczysta zmiana służby z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

  IMG 20191111 WA000311 Listopada 2019 roku o godzinie 07: 30 przed Komendą Powiatową PSP w Ciechanowie odbyła się uroczysta zmiana służby z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

  List Komendanta Głównego PSP z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.
 • Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Cie