Krzysztof Kosiński ponownie prezydentem Ciechanowa, wybrane nowe Rady Miasta
Kolejne cztery lata z prezydentem Krzysztofem Kosińskim na czele miasta

W niedawno przeprowadzonych wyborach samorządowych mieszkańcy naszego miasta ponownie postawili na sprawdzonego lidera. Krzysztof Kosiński, zdobywając imponujące 81,45% głosów, rozpocznie swoją trzecią kadencję jako prezydent. W wyborach do Rady Miasta również doszło do interesujących przetasowań, które zdecydowanie wpłyną na najbliższe lata funkcjonowania naszej wspólnoty.

  1. Reelekcja Krzysztofa Kosińskiego z wynikiem 81,45% głosów.
  2. Wybory do Rady Miasta - nowy skład na najbliższe pięć lat.
  3. Partia TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI zdobyła najwięcej mandatów - 47,62%.
  4. Frekwencja wyborcza wyniosła 48,67%.

W ramach wyborów, które odbyły się 7 kwietnia, mieszkańcy mieli możliwość wyboru nie tylko Prezydenta, ale również swoich przedstawicieli w Radzie Miasta. Z 21 dostępnych miejsc, najwięcej mandatów przypadło przedstawicielom TRZECIEJ DROGI - zdobyli oni 10 miejsc w radzie. KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ będzie reprezentowane przez 6 radnych, a KOALICJA OBYWATELSKA wprowadziła do Rady 5 swoich członków. Skład nowej Rady Miasta zapowiada ciekawe dyskusje i decyzje, które będą miały bezpośredni wpływ na życie każdego mieszkańca.

Zmiany w samorządzie to zawsze nowe możliwości i nowe wyzwania. Wybory te pokazały, że mieszkańcy cenią stabilność i doświadczenie, decydując się na kolejną kadencję obecnego prezydenta. Jednocześnie, wybór nowych radnych do Rady Miasta może przynieść świeże pomysły i nowe perspektywy, które są niezbędne do dynamicznego rozwoju naszej społeczności. W nadchodzących latach mieszkańcy będą świadkami realizacji wielu projektów, które mają na celu nie tylko poprawę jakości życia, ale również przyciągnięcie nowych inwestorów i turystów do miasta.

Warto pamiętać, że każdy głos miał znaczenie, a frekwencja na poziomie niemal 50% pokazuje, że mieszkańcy są zaangażowani w losy swojego miasta i chcą mieć wpływ na jego przyszłość. Teraz, gdy skład władz lokalnych jest już znany, czas na realizację obietnic wyborczych i dalsze działania, które przyczynią się do wzrostu dobrobytu wszystkich mieszkańców.


Urząd Miasta Ciechanów