Policjanci z Ciechanowa rywalizowali na strzelnicy w Chotumiu o Puchar Komendanta

1 min czytania
Policjanci z Ciechanowa rywalizowali na strzelnicy w Chotumiu o Puchar Komendanta

1 października na strzelnicy w Chotumiu odbyły się I Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie — drużynowy puchar trafił do najlepszego zespołu, a najlepszych strzelców wyróżniono indywidualnie.

  • Zobacz walkę policjantów na strzelnicy w Chotumiu
  • Poznaj zwycięzców i wyróżnionych
  • Docenienie i zapowiedź kontynuacji

Zobacz walkę policjantów na strzelnicy w Chotumiu

W zawodach wzięli udział funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie reprezentujący poszczególne wydziały i komórki organizacyjne. Konkurencje miały na celu sprawdzenie zarówno precyzji strzału, jak i opanowania oraz koncentracji, które są niezbędne w codziennej służbie. Atmosfera była sportowa, a rywalizacja przebiegała w duchu fair play.

Poznaj zwycięzców i wyróżnionych

Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie trafił do zespołu z najlepszym wynikiem punktowym. Dodatkowo policjantów, którzy uzyskali najwyższe rezultaty indywidualne, wyróżniono stosownymi odznaczeniami i dyplomami. Zawody stały się okazją do wymiany doświadczeń i praktycznego sprawdzenia umiejętności poza codziennym posterunkiem.

Docenienie i zapowiedź kontynuacji

Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie podziękował uczestnikom za zaangażowanie i podkreślił, że zawody mają szansę stać się stałą tradycją ciechanowskiej komendy — organizatorzy zapowiedzieli kontynuację przedsięwzięcia w kolejnych latach. Impreza posłużyła nie tylko rywalizacji, lecz także doskonaleniu wyszkolenia strzeleckiego, co ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo działań służb na terenie powiatu.

na podstawie: Policja Ciechanów.

Autor: krystian