Torby reklamowe – przegląd najciekawszych propozycji

Kategoria toreb reklamowych jest bardzo szeroka – możemy w niej znaleźć zarówno produkty używane w celach biznesowych, jak i artykuły przydatne w czasie wolnym. Niezależnie od profilu naszego przedsiębiorstwa i potrzeb naszych klientów, wybór torby jako materiału reklamowego z logo naszej firmy na pewno będzie trafioną decyzją.

Dlaczego torby reklamowe to dobra inwestycja?

Przede wszystkim ich zastosowanie jest wszechstronne – nieważne, czy wybierzemy torby termiczne, czy małe papierowe torebki prezentowe, nasze logo stanie się obecne w przestrzeni publicznej. Będzie więc zwracało uwagę nie tylko klientów, ale i osób postronnych. To natomiast szansa na rozpropagowanie naszej marki i zdobycie nowych klientów.

Kolejnym plusem jest możliwość wielokrotnego użycia tego typu produktów, co jest bardzo praktyczne i proekologiczne. Coraz mniej firm inwestuje w jednorazowe reklamówki z plastiku, obecnie częściej stawia się na:

  • tworzywa biodegradowalne,
  • surowce nadające się do recyklingu (np. włóknina non woven),
  • materiały naturalne typu bawełna, len, juta itd.,
  • artykuły wykonane z materiałów odzyskanych w procesie recyklingu (papier pozyskany z makulatury, 100 % tworzywo polipropylenowe).

Torba na zakupy z naturalnych tworzyw – juty, lnu i bambusa

Torba na zakupy z naturalnych tworzyw – juty, lnu i bambusa

Oczywiście nie wszystkie torby są wykonane z wyżej wymienionych surowców, nie zawsze jest to po prostu możliwe. Ale już fakt, że jedna torba może nam służyć przez wiele miesięcy, a nawet lat to duża zmiana na plus. Duży wybór toreb reklamowych znajdziesz pod adresem: https://www.tampogadzet.pl/c/torby.

Składana i pojemna torba termoizolacyjna z dodatkową kieszonką

Składana i pojemna torba termoizolacyjna z dodatkową kieszonką

Czego potrzebuje nasza firma, czyli jak wybrać najlepszy dla nas rodzaj toreb

Zanim podejmiemy decyzję o zamówienie czy zakupie konkretnych materiałów reklamowych, powinniśmy się zastanowić czego tak naprawdę potrzebuje nasza firma i jakie będzie przeznaczenie konkretnych produktów. Poniżej podajemy kilka sugestii dotyczących wyboru odpowiedniego rodzaju toreb w zależności od naszego zapotrzebowania i branży, w jakiej działamy.

  • Jeśli nasza firma działa w branży gastronomicznej świetnym wyborem będzie zakup toreb termicznych, w których możemy dostarczać jedzenie na wynos. Sprawdzą się też torebki papierowe, w których umieścimy konkretne zamówienia.
  • W handlu sprawdzą się zarówno torby reklamowe papierowe z nadrukiem, jak i te wielokrotnego użytku, wykonane z włókniny, bawełny itd.
  • Firma z produktami handmade może wykorzystać potencjał najrozmaitszych toreb nie tylko jako miejsce na swoje logo. Różne modele toreb czy plecaków stanowią świetną bazę do stworzenia autorskiej serii z ciekawymi grafikami lub toreb z logo i hasłem nawiązującym do organizowanej właśnie kampanii.
  • Wiele firm organizuje różnego rodzaju akcje lub konkursy wewnątrz firmy, lub tworzy specjalne paczki dla pracowników np. z okazji świąt, przyjęcia nowego pracownika czy innych wydarzeń. Tutaj mamy spore pole do popisu – torby plażowe reklamowe na lato, torby sportowe, małe torby termiczne do przynoszenia do pracy lunchboxów lub mini torba z zestawem flamastrów dla najmłodszych.

Mini torba SHOOPIE z tworzywa non woven – świetny prezent dla kreatywnych milusińskich

Mini torba SHOOPIE z tworzywa non woven – świetny prezent dla kreatywnych milusińskich

  • Dla osób zatrudniających przedstawicieli handlowych atrakcyjnym rozwiązaniem jest nadruk logo na torbach, w których reprezentant firmy nosi np. laptopa lub dokumenty. Będzie to wyglądało estetycznie i profesjonalnie oraz potwierdzi, że dana osoba rzeczywiście jest pracownikiem naszej firmy.

Na takiej eleganckiej torbie na laptopa logo firmy będzie się dobrze prezentowało

Na takiej eleganckiej torbie na laptopa logo firmy będzie się dobrze prezentowało

Podsumowanie

Wszyscy używamy toreb na co dzień – podczas wykonywania obowiązków zawodowych, wycieczek oraz aktywności w czasie wolnym, zakupów i wielu innych okazji. Możemy więc wykorzystać ten fakt i reklamować swoją firmę umieszczając na nich swoje logo. Niezależnie, czy zdecydujemy się na eko torby z nadrukiem, czy wygodne i praktyczne torby turystyczne, nasi klienci czy pracownicy na pewno docenią tego typu funkcjonalny gadżet reklamowy.