Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Cechy dobrej strony internetowej

Nie ma znaczenia czy prowadzisz dużą, czy małą firmę – strona internetowa jest kluczowym elementem w nowoczesnym sposobie reklamowania Twoich produktów i usług w globalnej sieci. Bez odpowiednio dobrej strony www żadna firma nie ma solidnych perspektyw rozwoju. Jakie cechy powinna posiada dobra strona internetowa?

Użyteczna dla odbiorcy

To pierwsza i najważniejsza zasada. Strona www powinna być przygotowana pod konkretne gusta i potrzeby potencjalnych klientów. Wizję witryny internetowej powinno rozważyć się w różnych pryzmatach, ale zawsze mając na względzie to, aby była ukierunkowana na zaspokajanie potrzeb odbiorców. Jakie przykładowo może spełniać potrzeby? Zwykle informacyjne – możliwość sprawdzenia numerów kontaktowych, poznania adresu siedziby. Również względy pozwalające na wygodny kontakt mają znaczenie – formularz kontaktowy, który pozwala wysłać szybko dowolną wiadomość. Potencjalny klient szuka konkretnych i rzeczowych informacji i nie chce być karmiony kolejnym, niewiele znaczącym sloganem reklamowym.

Stworzenie witryny internetowej, która dostarcza bardzo konkretne informacje jest w pewnym sensie wyzwaniem. Dlatego nie można iść na kompromis i najlepiej jest zlecić to odpowiedzialne zadanie ekspertom. Doświadczona ekipa z agencji marketingowej 48 Media od wielu lat dostarcza firmom wysokiej jakości witryny internetowe wzbogacone o odpowiednią treść. Tworzenie stron www dla firm jest tylko jedną z ich znanych usług.

Dostosowana do urządzeń mobilnych

Można śmiało powiedzieć, że praktycznie 50% internautów korzysta z urządzeń mobilnych w trakcie przeglądania stron internetowych. Na małej rozdzielczości ekranach witryna internetowa będzie prezentować się zgoła inaczej niż na wielkim ekranie komputerowym. Z tego też względu strona internetowa powinna być w pełni przystosowana do tego, aby można było ją przeglądać na ekranach smartfonów i innych urządzeń tego typu. Strona, która jest dostosowana również do małych rozdzielczości nazywana jest responsywną. Istotne w tym wszystkim jest to, aby zmaksymalizować funkcjonalność strony przy obsłudze z ekranu smartfona.

Odpowiedni hosting

Strona internetowa powinna znaleźć się na hostingu, który będzie w stanie w pełni ją obsłużyć. Wybór odpowiedniej firmy hostingowej jest kluczowy, ponieważ chcemy mieć pewność, że witryna będzie dostępna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wybór odpowiednio stabilnego hostingu zagwarantuje nam, że strona będzie zawsze szybko się wczytywać.