Wczoraj, tj. 12 marca w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie odbyło się spotkanie poświęcone podsumowaniu działań podejmowanych przez ciechanowskich policjantów. W uroczystości uczestniczyła Joanna Potocka-Rak - Starosta Ciechanowski.

Ilustracja do artykułu IMG_0259-s.jpg

Podczas spotkania wręczone zostały wyróżnienia i nagrody dla funkcjonariuszy Ogniwa Kontroli Ruchu Drogowego Wydziału Ruchu Drogowego, funkcjonariuszy Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji.
Podsumowany został również konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego z terenu powiatu ciechanowskiego. Konkurs jest oceną służby dzielnicowego, która jest prowadzona przez mieszkańców Mazowsza w formie ankiety. Służy poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjantów pierwszego kontaktu jakimi są dzielnicowi.
Mieszkańcy powiatu ciechanowskiego zdecydowali, że najpopularniejszym dzielnicowym 2018 roku jest asp. szt. Michał Herner – dzielnicowy z terenu gminy Sońsk, drugie miejsce zajął asp. Szt. Piotr Pomaski a trzecie Waldemar Kamiński, dzielnicowy z terenu gminy Regimin.
Nagrody i wyróżnienia wręczała Joanna Potocka-Rak – Starosta Ciechanowski, Robert Piotrowski – Dyrektor Biura Poselskiego Posła na Sejm RP Pani Anny Cicholskiej oraz insp. Grzegorz Grabowski – Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie.
Komendant Powiatowy Policji w Ciechanowie wyróżnił również policjantów, którzy reprezentowali Jednostkę Policji w Ciechanowie podczas Halowych Turniejów Piłki Nożnej. 8 marca podczas rozgrywek w Przasnyszu, drużyna KPP zdobyła II miejsce.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.