2018-12-19 18:00

Koncert Kolęd i Pastorałek, w wykonaniu Chóru, Zespołu ,,La-Ti- Do’’ oraz absolwentów ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Ciechanowie, pod kierunkiem Hanny Długołęckiej

W programie: występy młodych artystów w najpiękniejszych kolędach i pieśniach bożonarodzeniowych, montaż słowno-muzyczny o nieprzemijających wartościach: dobroci, miłości i życzliwości ludzkiej... Hanna Długołęcka doskonali pasje muzyczne uczniów i wspiera ich w rozwijaniu artystycznych zainteresowań. Od 16 lat prowadzi szkolny Chór oraz Zespół Wokalny ,,La-Ti- Do”, osiągając liczne sukcesy na szczeblach regionalnym, powiatowym, ale też ogólnopolskim. Chór i Zespół uczestniczą w wielu uroczystościach szkolnych oraz lokalnych, promując nasze miasto i powiat.

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolnyDodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.