Kreatywny poniedziałek w bibliotece 17 czerwca o 16:00
Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowe, kreatywne zajęcia w Bibliotece Głównej! Już 17 czerwca o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z cyklu „Kreatywny Poniedziałek”. Tym razem tematem przewodnim będzie Dzień Ojca, co czyni te zajęcia jeszcze bardziej wyjątkowymi.
  1. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca o godzinie 16:00.
  2. Tematem przewodnim będzie Dzień Ojca.
  3. Dzieci wykonają prezenty dla swoich tatusiów.
  4. Zajęcia obejmują również czytanie historii Taty Oli.

Rodzice i dzieci, szykujcie się na twórcze popołudnie! W najbliższy poniedziałek, 17 czerwca, Biblioteka Główna zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Kreatywny Poniedziałek”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 i będzie poświęcone Dniu Ojca.

Podczas zajęć dzieci będą miały okazję wykonać własnoręcznie prezenty-niespodzianki dla swoich tatusiów. To doskonała okazja, by najmłodsi mogli wyrazić swoją miłość i wdzięczność w kreatywny sposób. Prace plastyczne, które powstaną podczas tych zajęć, będą nie tylko piękną pamiątką, ale również wyjątkowym podarunkiem na Dzień Ojca.

Na uczestników czeka również opowieść o „Tacie Oli, który nie chciał być już dorosły”. Ta fascynująca historia na pewno przyciągnie uwagę najmłodszych i wprowadzi ich w magiczny świat literatury.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. To świetna okazja, by spędzić czas z dziećmi w twórczy i inspirujący sposób. Nie przegapcie tego wyjątkowego spotkania, które na pewno dostarczy wiele radości zarówno dzieciom, jak i rodzicom.

Do zobaczenia w Bibliotece Głównej!


Na podstawie: Biblioteka w Ciechanowie