Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Przystanek autobusowy przy placu Jana Pawła II. Przez oszklone ściany można zobaczyć siedzibę Urzędu Miasta: fragment ratusza i budynku przy ulicy Wodnej.
 

Od 25 maja miejskie autobusy będą ponownie kursowały zgodnie z rozkładem jazdy jak w dni robocze. Zniesiona zostaje część ograniczeń.

Od poniedziałku 25 maja wszystkie linie komunikacji miejskiej w Ciechanowie powracają do rozkładu jazdy sprzed wprowadzonych w związku z koronawirusem obostrzeń. Autobusy ZKM będą jeździły zgodnie z rozkładem jazdy jak w dni robocze.

W autobusach Zakładu Komunikacji Miejskiej może jednocześnie podróżować zmniejszona liczba pasażerów. W pojeździe może znajdować się jednocześnie nie więcej osób niż 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących. Nadal obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa. W przypadku przekroczenia dopuszczalnej liczby pasażerów kierowca ma prawo odmówić wejścia do pojazdu kolejnym pasażerom.

W połowie marca, w konsekwencji rozporządzenia Ministra Zdrowia, w autobusach miejskich ZKM Ciechanów wprowadzone zostały ograniczenia w liczbie przewożonych pasażerów.

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H