Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Chcesz być mistrzem organizacji imprez podczas tegorocznych wakacji? Dzięki tym gadżetom to możliwe! Spraw, by Twoja impreza była niezapomniana. Najtańsze gadżety imprezowe można znaleźć w sklepach już za kilka złotych.

Nie oszukujmy się - alkohol to dla większości z nas podstawa każdej udanej imprezy. Koniec z nudnymi plastikowymi kubeczkami i szklanymi, nudnymi kuflami do piwa. Do jego picia i rozlewania mamy coś specjalnego!

Imprezowy Dystrybutor Alkoholu to gadżet, dzięki któremu możesz napełnić wybranym przez Ciebie trunkiem lub napojem bezalkoholowym ten wyjątkowy pojemnik. Ten oryginalny dyspenser sprawi, że już na zawsze będziesz przez znajomych nazywany królem melanżu.

Jeśli jesteś fanem podróży i oryginalnych naczyń, to polecamy Ci karafkę w kształcie globusa z atrapą okrętu w środku, która na pewno skradnie całą imprezę i zwróci uwagę wszystkich gości. Do niej w zestawie są dołączone dwie eleganckie szklanki z motywem mapy.

Jeśli lubisz pić z piersiówki, świetnym gadżetem jest piersiówka z grawerem pochodzącym z filmu „Star Wars”. Ma ona aż 170 ml pojemności, więc spokojnie wystarczy na wiele toastów wznoszonych na imprezie.

Topowe gadżety imprezowe - wakacje 2019 roku

Dzięki specjalnym kostkom metalowym, Twój napój już nigdy nie będzie rozwodniony! Taki sposób na ochłodzenie drinków, na pewno zwróci uwagę wszystkich znajomych.

Jeżeli chcesz przemycić na swojej imprezie znienawidzony przez niektórych przedmiot szkolny- chemię, mamy coś dla Ciebie. Są to pojemniczki na drinki w kształcie różnokolorowych probówek, w które możesz nalać alkohol.

Oprócz alkoholu, na imprezach ważny jest także wystrój. Na rynku możemy znaleźć mnóstwo gadżetów dekoracyjnych, takich jak tuby strzelające kolorowym konfetti z różną zawartością, czy brokat do wnętrz! Możesz wybrać, co chcesz, aby z nich wystrzeliło.

Balony to klasyk każdej imprezy, ale takie ze śmiesznymi napisami sprawią, że Twoja impreza będzie bardzo oryginalna. Świetnym pomysłem na urozmaicenia spotkania towarzyskiego jest wręczenie gościom fluorescencyjnych opasek i okularów, które będą wyglądać świetnie potem na zdjęciach.

Na każdej poważnej imprezie nie brakuje grania w różnego rodzaju gry. Jednymi z popularniejszych są: bilard, butelka i „Zgadnij, kto to”. Kiedy jednak upojenie alkoholowe jest tak wysokie, że wszystkie reguły mieszają się i przestają być dla uczestników imprezy zrozumiałe, proponujemy maski imprezowe na twarz. Wystarczy założyć taką na siebie i śmiech Twoich gości gwarantowany! Jeżeli klasyczna gra w chińczyka Ci się znudziła, jest coś znacznie ciekawszego- alkochińczyk, który zamiast pionków ma kieliszki napełnione wybranym trunkiem. Imprezowe kalambury to także klasyk dobrego melanżu. Duża dawka śmiechu i wyjątkowy wieczór gwarantowany!

Miłym gestem jest także wręczenie swoim gościom na początku imprezy małych upominków i podziękowań za przybycie. Do ich napisania mogą posłużyć brokatowe pisaki i kartki w wybranych przez Ciebie kształtach. Dzięki takiej niespodziance, impreza nabierze niezwykle oryginalnego charakteru.

Więcej informacji

Sklep z prezentami i gadżetami znajdziesz na stronie https://www.ministerstwogadzetow.com/ - sprawdź asortyment