Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Rolety do funkcjonalne i praktyczne osłony okienne, które występują w wariancie zewnętrznym i wewnętrznym. Aktualnie można kupić je także na wymiar. Dlaczego warto je wybrać? Zapraszamy do sprawdzenia naszego poradnika!

Coraz więcej domów wyposaża się w osłony okienne. Najczęściej wybór pada wtedy na rolety, które pozwalają nam na uzyskanie optymalnego poziomu prywatności, a także chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem się pomieszczeń, a także mogą poprawić nasze bezpieczeństwo i obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Rolety możemy kupić w dwóch wariantach do wyboru – jako rolety gotowe, w różnych rozmiarach do wyboru, a także rolety na wymiar, które producent wykonuje zgodnie z naszymi indywidualnymi wymaganiami.

Rolety na wymiar możemy kupić u wielu dostawców, w tym także u przedstawiciela firmy Bubendorff, który oferuje nowoczesne rolety solarne, hybrydowe i rolety do ogrodów zimowych – jego asortyment dostępny jest na stronie.

Zatem, dlaczego warto zdecydować się na rolety na zamówienie? Zapraszamy do sprawdzenia naszego artykułu!

1. Rolety na wymiar – dopasowane perfekcyjnie

Najważniejszą zaletą zamówienia rolet na wymiar jest ich dopasowanie do miejsca montażu, na przykład do wnęki okna czy wnęki drzwi balkonowych albo tarasowych.

Czasami zdarza się, że ustandaryzowane rozmiary rolet po prostu nie odpowiadają konkretnym wymaganiom i trzeba zamówić je na wymiar. Wtedy producent może wykonać je dla nas z dokładnością co do milimetra!

Wybierając rolety okienne wykonane na wymiar nie musimy obawiać się, że nie będą pasowały do danego miejsca montażu – sprawdzą się nawet w przypadku niestandardowych otworów budowlanych.

2. Rolety na wymiar – szeroka gama wariantów do wyboru

Kolejna zaleta rolet na wymiar to wiele różnych typów rolet do wyboru. Możemy zdecydować się zarówno na rolety wewnętrzne, jak również na rolety zewnętrzne na wymiar, które będą pasowały do naszego gustu oraz od miejsca montażu.

Wśród rolet wewnętrznych duża popularnością cieszą się przede wszystkim rolety w kasetach wykonane z różnych materiałów, w tym zaciemniających, a także inne warianty jak rolety dzień-noc, rolety rzymskie czy plisy.

Dlaczego warto zdecydować się na rolety na wymiar?

Na zewnątrz najczęściej wybierane są rolety antywłamaniowe, które zabezpieczają budynek przed włamaniami w wysokim stopniu – dzięki temu możemy spać spokojnie.

3. Rolety na wymiar – przebieraj we wzorach i kolorach

Następna zaleta zakupienia rolet na wymiar to wiele ciekawych wzorów i kolorów materiałów do wyboru.

Dzięki temu rolety możemy dopasować specjalnie do swojego pomysłu na wnętrze albo do architektury budynku.

4. Rolety na wymiar – różne technologie do wyboru

Warto także wskazać, że nowoczesne rolety na wymiar wykorzystują szereg zaawansowanych technologii, które powodują, że korzystanie z nich jest jeszcze bardziej komfortowe.

Ciekawą propozycją będą rolety solarne na wymiar, które można znaleźć w ofercie wspomnianej już firmy Bubendorff. To rolety z własnymi panelami fotowoltaicznymi, które pobierają energię promieniowania słonecznego i przekształcają ją na energię elektryczną potrzebną do zasilania rolety.

Oczywiście, rolety możemy kupić także w innych wariantach, na przykład z czujnikami zmierzchowymi (nasłonecznienia), które mogą podnosić je o poranku i opuszczać pod wieczór. Rolety mogą też współpracować z systemami typu inteligentny dom.

5. Rolety na wymiar – przystępne ceny

Na koniec warto też wskazać, że możemy kupić rolety na wymiar Warszawa tanio, a także w innych miastach bez przepłacania.

Za roletę dopasowaną do naszych potrzeb zapłacimy tylko około kilkunastu procent więcej niż za tą gotową, a u niektórych producentów różnice cenowe są jeszcze mniejsze. Z cennikami można zapoznać się już teraz on-line!