Starosta Ciechanowski Joanna Potocka-Rak zaprasza przedstawicieli Stowarzyszeń, Fundacji i innych organizacji pozarządowych z terenu powiatu ciechanowskiego.

Ilustracja do artykułu Starostwo_strona.jpg


Spotkanie poświęcone tematyce pozyskiwania środków zewnętrznych w 2019 roku. Na spotkaniu udzielone zostaną informacje o możliwościach pozyskania europejskich środków finansowych z MJWPU w Warszawie, środków z PFRON-u i budżetu Województwa Mazowieckiego dla Osób Niepełnosprawnych.
W programie „Pozyskiwanie środków zewnętrznych dla Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku”, pokazane zostaną dobre praktyki zachęcające do aktywnej działalności.
Spotkanie odbędzie się w dniu 24 stycznia 2019r. o godz. 11 w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym ul. 17 Stycznia 7 w Ciechanowie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.