Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Rozgrywki będą odbywały się na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. 17 stycznia od połowy października do marca. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia od drużyn, które chcą rywalizować w tegorocznej lidze.

W kolejnym amatorskim sezonie halówki udział mogą wziąć wszystkie chętne drużyny. Do ligi futsalu przyłączyć się mogą zawodnicy z drużyn zakładanych w instytucjach, zakładach pracy czy grający w tzw. „dzikich drużynach”. Sezon rozpocznie się na przełomie października i listopada. Będzie trwał do marca 2022 roku.

Oganizatorzy przewidzieli udział maksymalnie 18 drużyn (każda po 15 osób) z Ciechanowa i okolic. System rozgrywek i regulamin zostaną ustalone po zakończeniu zapisów, w zależności od liczby zgłoszeń. Amatorzy grający w halówkę będą rozgrywali mecze ligowe w niedziele między godz. 17.00 a 23.00.

Przewidziano puchary, nagrody rzeczowe i nagrody indywidualne. Wpisowe dla jednej drużyny wynosi 200 zł miesięcznie. Kontakt do organizatora: tel. 503 311 649.

Ciechanowska Liga Futsalu jest kontynuacją Ligi Zakładowej. Organizatorem tegorocznych rozgrywek jest Stowarzyszenie Sport 4 You. Wydarzenie wspiera MOSiR Ciechanów i Urząd Miasta.

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
jpg Amatorska Liga Futsalu 21.09.2021 - plakat 605.94KB pobierz plik: Amatorska Liga Futsalu 21.09.2021 - plakat

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H