UM Ciechanów: Spotkania osiedlowe z prezydentem
17 lutego rozpoczną się coroczne spotkania prezydenta Krzysztofa Kosińskiego z mieszkańcami Ciechanowa. Zaplanowano spotkania dotyczące wszystkich ciechanowskich osiedli. Podsumowane będą ubiegłoroczne działania oraz zostaną przedstawione plany.
Spotkania są okazją dla mieszkańców do podzielenia się uwagami, spostrzeżeniami, zasygnalizowania potrzeb i zgłoszenia postulatów. Prezydent podsumuje ubiegły rok, głównie pod kątem inwestycji, remontów, pozyskanych środków i inicjatyw społecznych oraz przedstawi plany na najbliższe miesiące dla każdego z osiedli.
Po pierwszych tego typu spotkaniach, które miały miejsce w 2015 roku, przy okazji wyborów do zarządów osiedli, prezydent zdecydował, że spotkania z mieszkańcami każdego z ciechanowskich osiedli odbywać się będą co roku.
Ta formuła jest dla mnie fundamentem do wspólnego tworzenia i ulepszania miasta. Bezpośrednia rozmowa pozwala mieszkańcom na wyartykułowanie potrzeb i podzielenie się pomysłami na jego rozwój oraz funkcjonowanie. Pozwala na ustalenie priorytetów, celów i obranych kierunków działań, które są następnie w miarę możliwości realizowane. Spotkania pozwalają także na wyjaśnienie sytuacji, na które np. miasto nie ma wpływu lub których zakres nie jest w gestii miasta. Możemy przedstawić faktyczny stan rzeczy i przede wszystkim rozmawiać. Wiele projektów zrealizowanych przez miasto w ostatnich latach było efektem takich właśnie spotkań osiedlowych, a to oznacza, że przynoszą one efekty powiedział prezydent Krzysztof Kosiński.
17 lutego 2020 r. godz. 17.00 osiedle Powstańców Wielkopolskich” , miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Powstańców Wielkopolskich 1
18 lutego 2020 r. godz. 17.00 osiedle Płońska” , miejsce: Szkoła Podstawowa nr 4, ul. Płońska 143
19 lutego 2020 r. godz. 17.00 osiedle Śródmieście” , miejsce: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Orylska 3
20 lutego 2020 r. godz. 17.00 osiedla Kargoszyn” oraz Podzamcze” , miejsce: Szkoła Podstawowa nr 5, ul. Broniewskiego 1
21 lutego 2020 r. godz. 17.00 osiedle Słoneczne” , miejsce: Dom Pomocy Społecznej, ul. Krucza 32
24 lutego 2020 r. godz. 17.00 osiedle Bloki” , miejsce: Szkoła Podstawowa nr 6, ul. 17 Stycznia 17
25 lutego 2020 r. godz. 17.00 osiedla Aleksandrówka” oraz Aleksandrówka II” , miejsce: Miejskie Przedszkole nr 10, ul. Batalionów Chłopskich 4
26 lutego 2020 r. godz. 16.30 osiedla Zachód” oraz Kwiatowe” , miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Czarnieckiego 40
26 lutego 2020 r. godz. 18.30 osiedle Przemysłowe” , miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Czarnieckiego 40
Przejdź do menu głównego: Alt i 0 Przejdź do treści strony: Alt i 1 Mapa Witryny: Alt i 2 Wersja kontrastowa: Alt i 4 Wyszukiwarka: prawy Alt i W
Zamiast klawisza Alt możesz użyć H
Urząd Miasta Ciechanów, umciechanow.pl/, umciechanow.pl/main/aktualnosci/Spotkania-osiedlowe-z-prezydentem/idn:6335
Autor: krystian