Chińska marka Xiaomi posiada w swojej ofercie pełną gamę produktów. Dzisiaj są one bardzo popularne także w Polsce. Co od Xiaomi warto kupić dla siebie?

Chociaż Xiaomi rozpoczęło działalność dopiero w 2010 roku, to już teraz marka ta zyskała ogromną popularność na całym świecie. Produkty Xiaomi są znane także w Polsce i tutaj wybierane są przez wiele osób poszukujących połączenia wysokiej jakości oraz przystępnych cen.

Największą popularnością cieszą się telefony Xiaomi. Firma posiada w swoim asortymencie kilkadziesiąt modeli smartfonów – to zarówno modele budżetowe, jak również flagowce wykorzystujące najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne.

Oprócz smartfonów sklep Xiaomi może zaoferować również szereg innych produktów, które także kapitalnie nadają się do domu, w podróż czy do pracy.

Dzisiaj nie trzeba także składać zamówień bezpośrednio w Chinach. Do dyspozycji mamy także polskie sklepy Xiaomi, na przykład Foster Technologies.

Zatem, jakie produkty od Xiaomi warto mieć? Sprawdź teraz naszą listę!

Telefony Xiaomi

Bez wątpienia na pierwszym miejscu naszej listy musiały znaleźć się smartfony od Xiaomi. Chiński producent oferuje telefony komórkowe dla każdego – ich ceny zaczynają się już od około 500 złotych, ale możemy zakupić też modele droższe, których ceny dochodzą nawet do 2 500 złotych.

Smartfony Xiaomi można podzielić na dwie kategorie, a mianowicie na modele Redmi oraz Mi.

Telefon Xiaomi Redmi to przedstawiciel tańszej, budżetowej linii. W tej kategorii chętnie wybierane są modele Xiaomi Note 5 czy Note 7, które mają większe wyświetlacze oraz pojemne baterie.

Z kolei Xiaomi telefony z serii Mi to już bardziej zaawansowane modele, co pociąga też za sobą ich wyższe ceny. Bazują na najlepszych podzespołach, by spełnić wymagania każdego użytkownika. Jednym z najpopularniejszych obecnie modeli jest Xiaomi Mi 8.

Akcesoria do telefonów Xiaomi

Asortyment Xiaomi to także pełna gama akcesoriów, które świetnie sprawdzają się jako dodatki do telefonów Xiaomi oraz innych producentów.

Xiaomi sklep może zaoferować swoim klientom między innymi pełną paletę produktów, na przykład kable, przejściówki, etui, pokrowce, szkła i folie ochronne, opaski, w tym popularną Xiaomi Band 3, powerbanki i ładowarki.

Dokupić możemy też urządzenia audio, na przykład słuchawki, w tym modne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Airdots czy też słuchawki Bluetooth, głośniki bezprzewodowe.

Hulajnogi Xiaomi

Furorę robią także elektryczne hulajnogi od Xiaomi. Sklepy Xiaomi oferują hulajnogi w wielu wariantach do wyboru dla dzieci oraz dla dorosłych. To kapitalna propozycja dla osób, które chcą poruszać się jeszcze wygodniej w miejskiej puszczy albo po prostu dobrze się bawić!

Oczyszczacze powietrza Xiaomi

W Polsce dużym problemem jest także zanieczyszczenie powietrza. Zainteresowani poprawą jego jakości w swoich domach mogą zdecydować się na oczyszczacze powietrza od Xiaomi sklep może zaoferować nam kilka wariantów tych urządzeń do wyboru.

Oczyszczacze powietrza od Xiaomi to zaawansowane modele, które wyposażone są w wielowarstwowe filtry dla maksymalnej skuteczności filtrowania, w specjalne czujniki zanieczyszczeń, a także przyciągają uwagę swoim estetycznym wyglądem. Dla maksymalnej skuteczności pracy oczyszczacza trzeba pamiętać o wymianie jego filtrów – oferuje je sklep firmowy Xiaomi i inne sklepy on-line i stacjonarnie.

To tylko wybrane produkty, które może zaproponować nam oficjalny sklep internetowy Xiaomi oraz inne sklepy Xiaomi. Na pewno spełnią także Twoje wymagania!

Popularne produkty Xiaomi – co warto mieć?

1000 Znaków do wykorzystania