Funkcjonariusze ciechanowskiej komendy zatrzymali 33 –letniego mężczyznę, który w centrum Ciechanowa dokonał kradzieży telefonów komórkowych metodą na tzw. „wyrwę”.

W dniu wczorajszym ( 11.04.) ok. godz. 12:00 dyżurny ciechanowskiej komendy przyjął zgłoszenie o kradzieży na ul.Warszawskiej  torby reklamowej z zawartością dwóch telefonów komórkowych. Jak wskazał pokrzywdzony po wyjściu ze sklepu z akcesoriami telefonicznymi nieznany mężczyzna wyrwał z jego ręki torbę reklamową z zawartością dwóch telefonów komórkowych, z który jeden był zakupiony jako nowy w dniu poprzednim.  W wyniku podjętej penetracji terenu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn oraz odzyskali skradzione telefony. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie.  W dniu dzisiejszym jeden z nich usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. 

podkom. Bożena Kuklak


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.