Trzy razy w tygodniu będzie stawiał się w ciechanowskiej komendzie 23-latek, który usłyszał zarzut kradzieży samochodu i dwa zarzuty kradzieży z włamaniem. Młodemu mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Ciechanowscy funkcjonariusze zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Ciechanów. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież samochodu volkswagen LT w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło ostatniego dnia 2018 roku. Policjanci ustalili, że samochód został skradziony z parkingu przy ul. Śmiecińskiej w Ciechanowie. Sprawca porzucił pojazd w na jednym z pól na terenie gminy Ciechanów. Został on odnaleziony następnego dnia.

23-latek usłyszał również zarzuty kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze policji przedstawili młodemu mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego w Ciechanowie przy ul. Leśnej skąd zostały skradzione butla gazowa oraz dłuto pasieczne. Mężczyzna jest podejrzany również o kradzież z włamaniem do niezamieszkałego domu w miejscowości Chrzanowo na terenie gminy Opinogóra Górna. Tam łupem złodzieja padł różnego rodzaju sprzęt elektryczny oraz narzędzia.

Decyzją Prokuratora wobec 23-latka został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Młody mężczyzna będzie stawiał się trzy razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie.

 

Autor: kom. Jolanta Bym