Ciechanowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. Ich łupem padły m.in. sprzęt, narzędzia, 1 tona metalowych elementów o wartości około 30 tys. złotych. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę dyżurny ciechanowskiej Komendy Powiatowej Policji otrzymał informację, że ktoś włamał się do budynku magazynowego na terenie jednej z posesji w gm. Gołymin-Ośrodek. Policjanci którzy przyjechali na miejsce ustalili, że sprawcy dokonali kradzieży różnego rodzaju sprzętu, metalowych elementów o wadze około tony, narzędzi – wszystko o łącznej wartości około 30 tys. złotych.
Pracujący nad tą sprawą policjanci szybko ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o to przestępstwo, są to dwaj mieszkańcy Ciechanowa w wieku 36 i 32 lata. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni przyjeżdżali po swoje łupy trzy razy a skradzione mienie sprzedali w skupie złomu.

Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

J.B.