Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Przedwojewo, na drodze wojewódzkiej nr 617. W zderzeniu trzech pojazdów ranna została pasażerka opla. Apelujemy o zwiększenie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

W miniony piątek (22.09) około godz. 15.20 na drodze wojewódzkiej nr 617 w miejscowości Przedwojewo doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy byli na miejscu zdarzenia, wynika, że 26-letni kierujący oplem uderzył w tył jadącej przed nim toyoty, którą kierowała 61-letnia mieszkanka powiatu mławskiego. Następnie kierujący oplem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem seat, po czym dachował. Oplem podróżowało czworo pasażerów w tym dwoje dzieci w wieku 7 i 14 lat.

W wypadku drogowym ranna została pasażerka opla, 53-letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego Kobieta została przewieziona do szpitala. Kierowcy uczestniczący w wypadku byli trzeźwi. Ciechanowscy policjanci wyjaśniają teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Jadąc z nadmierną prędkością, łamiąc przepisy, nie zachowując uwagi i koncentracji za kierownicą, możemy doprowadzić do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego. Apelujemy o zwiększenie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

 

asp. Magda Zarembska