Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

Ciechanowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży perfum, do której doszło w dniu 12 grudnia 2019 roku w Ciechanowie w drogerii Hebe.

Do kradzieży perfum doszło 12 grudnia 2019roku w godzinach popołudniowych w drogerii na ul. Warszawskiej w Ciechanowie. Dwóch mężczyzn ukradło cztery flakony perfum. Wizerunek sprawców został utrwalony na monitoringu sklepowym. Jeden z nich w wieku ok. 25-30 lat ubrany w zieloną kurtkę, zieloną czapkę, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego z przetarciami na kolanach,  drugi z mężczyzn ubrany był w ciemną kurtkę z puszkiem na kapturze, białą czapkę z daszkiem typu „bejsbolówka”, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, posiadał na oczach bardzo charakterystyczne markowe okulary.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub mogą przyczynić się do ustalenia ich tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ciechanowie pod numer telefonu 23 673 12 00 lub z najbliższą jednostką Policji, dzwoniąc pod numer alarmowy 112, bądź też na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

podkom. Ewa Brzezińska