Ciechanowscy policjanci zatrzymali 24-letniego kierowcę mercedesa w miejscowości Opinogóra Górna, który miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie, dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów oraz był poszukiwany. Mężczyzna następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

W piątek około godz. 20:00 w miejscowości Opinogóra Górna funkcjonariusze policji zauważyli kierującego samochodem osobowym mercedes, który nie korzystał z pasów bezpieczeństwa podczas jazdy. Podczas kontroli drogowej okazało się, 24-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego nie posiadał prawa jazdy, miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu a po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna posiadał dwa dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów, a kara pozbawienia wolności została osądzona właśnie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 24-letek następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego.

 

kom. Jolanta Bym


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.