Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Ciechanów

IMG 20190305 202812W dniu 5. marca 2019 o godz.19:12 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Ciechanowie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w m. Dukt gm. Glinojeck.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu Kierujący Działaniami ratowniczymi zastał stojący na poboczu drogi i częściowo blokujący pas ruchu samochód dostawczy marki Renault Master. Pojazdem podróżowały dwie osoby – żadna z osób nie odniosła obrażeń.

Działania zastępów JOP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatora w uszkodzonym pojeździe. Nie stwierdzono wycieku płynów eksploatacyjnych. W czasie przeszukiwania terenu około 100m od pojazdu odnaleziono łosia, który żył i leżał poza rowem. KDR podjął decyzję o zadysponowaniu na miejsce zdarzenia lekarza weterynarii i zastępu OSP Glinojeck. Wraz z lekarzem weterynarii na miejsce przybył myśliwy. Po zbadaniu zwierzęcia lekarz weterynarii podjął decyzję o jego odstrzale. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

W działaniach trwających 1h 55min udział brały dwa zastępy JRG Ciechanów i jeden zastęp OSP Glinojeck.

Opracował: asp. Damian Kołpaczyński

Zdjęcia: KP PSP Ciechanów


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.