2019-01-09 18:00

Wieczór kolęd i pastorałek ze Społeczną Szkołą Podstawową STO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ireny Sendlerowej w Ciechanowie (Artystyzna Środa)

Pragniemy zaprosić Państwa na wieczór, podczas którego zabrzmią znane i popularne kolędy, w wykonaniu solistów oraz chóru ze Szkoły Podstawowej STO w Ciechanowie. Będzie to wyjątkowe spotkanie, bo każdy z gości może przynieść ze sobą swój instrument oraz struny głosowe! Wyświetlane na ekranie słowa kolęd pomogą każdemu z obecnych w śpiewaniu. W programie również muzyczne niespodzianki i guizy. Zapraszamy do wspólnego kolędowania!

Kawiarnia Artystyczna, wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona (bezpłatne wejściówki do odebrania w Kasie Kina „Łydynia”)Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.