2018-12-31 18:0080 zł.

Sylwestrowy Koncert „Muzyka miłością malowana”

W tę jedyną noc w roku znów przygotowaliśmy dla Państwa wspaniały koncert! Tym razem na naszej scenie gościć będziemy niezwykłych artystów, jak:

* Iwona Tober (sopran) – zauważona przez Bogusława Kaczyńskiego, została zaproszona do współpracy i przez wiele lat występowała podczas rozmaitych koncertów i festiwali prowadzonych przez niezapomnianego miłośnika i eksperta muzyki klasycznej. Artystka współpracuje z wieloma orkiestrami symfonicznymi i znakomitymi dyrygentami.

* Jakub Oczkowski (tenor) – ulubieniec publiczności, czołowy amant polskiej operetki i estrady. Współpracuje z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie i Krakowską Filharmonią Futura.

* Mariusz Kielan (skrzypce) – współtworzy Kwartet Premiera, jest członkiem Orkiestry Viva Ivo, która współpracuje z Teatrem Sabat w Warszawie, współtworzy Kwartet smyczkowy Dagger.

Koncert poprowadzi zaprzyjaźniona z PCKisz Zofia Czernicka – dziennikarka, prezenterka telewizyjna i konferansjerka, osobowość telewizyjna TVP. Podczas antraktu, PCKiSz zaserwuje wszystkim gościom poczęstunek i lampkę szampana, a w Galerii im. Bolesława Biegasa zostanie otwarta aukcyjna wystawa malarstwa dzieł sztuki ciechanowskich artystów na Fundusz „Sztuka Młodych”.

Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy wieczór! Sala widowiskowa, Galeria im. Bolesława Biegasa, wstęp – 80 zł